Дистанційне навчання з біології 7 клас


7 клас
30.03.2020р
Тема. Форми поведінки тварин: дослідницька, харчова, захисна, гігієнічна.
Написати конспект, використовуючи слайди презентації
Або
Потім виконати завдання нижче.ЗАВДАННЯ.

1. Заповнити таблицю
Форма поведінки
Характеристика
Приклади


2. Визначити тип  або форму поведінки за описом.
1) Сукупність поведінкових реакцій окремих особин на виживання і пристосування до умов середовища.
2) Взаємовідносини  особин одного виду між собою.
3) Цей найскладніший і найважливіший тип соціальної поведінки тварин пов’язаний з розмноженням. Виживання виду залежить саме від успішного відтворення його особин і, щоб забезпечити цей процес, у ході еволюції сформувалося багато поведінкових адаптацій.
4) Проявляється для захисту як особини, так і потомства, уникнення небезпеки.
5) Яка форма поведінки разом з орієнтацією становить початковий етап будь-якого поведінкового акту і забезпечує тварині отримання життєво важливої інформації про загальну ситуацію, про оточення, про нові об’єкти і зміни, що відбулися у звичній, добре знайомій обстановці?
6) Формування навичок полювання, спілкування, збагачення інформацією( поборотися з батьками, братами і сестрами; тварини вчаться контролювати свої рухи, стрибки, дотримуватися дистанції, набувають навички для полювання та захисту від ворогів, суспільні тварини навчаються й правилам поведінки в зграї, яких вони повинні дотримуватися).
7) Це активність, спрямована на вивчення навколишнього середовища для полегшення виживання, яка безпосередньо не пов'язана з пошуком їжі або статевого партнера.


Немає коментарів:

Дописати коментар